Nascholingscoördinatoren 2018-2019

2018-2019 Nascholingscoördinatoren 3L Academie

 

Albero
Postbus 269
4460 AR Goes
0113-561777
Ad Vis                                          a.vis@alberoscholen.nl
Corrinne Dekker                          c.dekker@alberoscholen.nl

Archipelscholen
Falckstraat 2
4384 AA Vlissingen
0118-493154

Hans Keijmerl                              scholing@archipelscholen.nl

 

de Korre                                      Respont
Deestraat 3                                  Postbus 313
4458 AJ ‘s-H Arendskerke          4330AH Middelburg
0118-612668                               06-10602298
Cindy de Klerk                            Geralda Jansen
c.deklerk@klimopscholen.nl       g.jansen@qwestor.nl

Facetscholen
Postbus 126
4420 AD Kapelle
0113-342196
Jan Ennik                                    jennik@rpcz.nl

Obase
Postbus 91
4300 AB Zierikzee
06-51704468

Johan van Koeveringe               j.van.koeveringe@obase.nl

 

Omnis
Postbus 48
4430 AA ’s-Gravenpolder
0113-316350
Jozien Borgmeijer                     j.borgmeijer@omnisscholen.nl

Onderwijsgroep Perspecto
Markt 1
4571 BG Axel
0114-347880
Edwin Kint                                 edwinkint@ogperspecto.nl (opvolger nog niet bekend)

Radar
Kabbelaarsbank2

4301 XB Zierikzee
0111-695302/695304
Clemens Pronk                            cpronk@radarscholen.nu

 

Scholengroep Probaz
Postbus 1148
4530 GC Terneuzen
0115-531521
Judith van Waes                         info@probaz.nl

Stichting Katholiek Onderwijs Borsele
Postbus 6
4453 ZG ’s-Heerenhoek
0113-350877
Fons Schelfhout                          fschelfhout@skobscholen.nl

Stichting Katholiek Onderwijs Hulst
Steenstraat 32A
4561 AS Hulst
0114-371450
Ellen de Neef                               edeneef@skohulst.nl

Stichting Prisma
Postbus 2100
4460 MC Goes
0113-218899
Jan Witkam                                  jwitkam@prisma-scholen.nl

Stichting voor Basisonderwijs op Algemene Grondslag te Middelburg
Zuidsingel 17
4331 RR Middelburg
0118-613508
Sjoerd Sanderse                          sjoerd.sanderse@absmiddelburg.nl